Профільна система «Evro-Design 70» повністю відповідає сучасним вимогам українських будівельних норм, які вимагають використовувати для засклення житлових приміщень на більшій території України саме профільні системи з 5 камерами та монтажною глибиною 70 мм.

Вікна з профільної системи «Evro-Design 70» забезпечать оптимальний рівень теплоізоляції Вашої оселі та допоможуть зменшити тепловтрати у приміщенні, а отже - заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.Широкі архітектурні можливості.
Скошений фальц рами та стулки системии «Evro-Design 70» забезпечить краще водовідведення та легший догляд за вікнами.
Завдяки широкому вибору додаткових профілів система дозволяє реалізувати різноманітні архітекутрні рішення, головними характеристиками яких є якість та економічність. З імплементацією в систему Euro-Design системи Ecosol-Design Ви можете обрати раму звичайної висоти чи зменшеної, яка забезпечить більшу інсоляцію приміщення.
Система кольорових рішень «Rehau» відкриває додаткові можливості: з поміж більш як 40 варіантів декорів та понад 220 кольорів Ви можете обрати свій улюблений, або ж оздобити вікна за допомогою алюмінієвих накладок.


Кольорові рішення вікон «Rehau» (Німеччина).


Прорахунок вартості за тел: 067-494-38-62

Вікна «Rehau» 5-камерний профіль «Evro-Design 70»

Ця категорія порожня.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.