Покращіть ваш добробут з вікнами «Rehau».


Інноваційні. Надійні. Довговічні. І такі ж індивідуальні, як і ваші бажання. Теплоізоляція, захист від зламу чи шуму – наші вікна задовольнять усі ваші потреби. З будь-якою модифікацією ви маєте можливість вільного проектування: класичний білий, фактура натурального дерева чи яскраві кольори.


Енергоощадливі вікна.Економія енергії це як дитяча гра!

На зростаючу вартість енергоносії ви не можете вплинути, а на ваше особисте енергоспоживання – можете. Через вікна з поганою ізоляцією втрачається коштовна теплова енергія. А ви тим часом мусите за неї платити.

З нашими віконними системами ви зможете контролювати ваші енерговитрати. Високий показник ізоляції забезпечить низьку енергопотребу – на 76% нижче, ніж зі старими вікнами*. Безсумнівний плюс для вашого гаманця! Таким чином ви значно скорочуєте споживання енергії та заощаджуєте власні кошти.

Як виявити вікна з доброю ізоляцією?

Коли мова заходить про енергоефективні вікна, згадують коефіцієнт U. U – це коефіцієнт теплопередачі. Він використовується для оцінки теплоізоляції вікна і визначає кількість енергії, яка протікає за 1 годину через площу 1 м2 поверхні. Чим менше це значення, тим більша теплоізоляція. 

У порівнянні зі звичайними  вікнами з одинарним склопакетом, який має коефіцієнт теплопередачі 5,8 Вт/м2K, пікові значення коефіцієнту теплопередачі наших вікон сягають до 0,85 Вт/м2K.  

Якісний монтаж ваших вікон також має важливе значення. Лише коли вікна абсолютно герметичні, можна уникнути пошкоджень від вологи та виникнення цвілі.Вікна з високою шумоізоляцією.Ваша оселя, місце спокою та відпочинку.

Транспорт на вулиці, сусідська косарка чи гучна музика – щодня нас оточує багато шуму, який нас навантажує.

Вікна «Rehau» забезпечать вам спокій та відпочинок у власному приміщенні. З нашими вікнами, які мають різні рівні звукоізоляції, Вам всюди буде затишно. Розслабтеся та відпочиньте – без жодного шуму ззовні. Це не лише підвищить якість життя, а й сприятиме загальному добробуту.

Шум не тільки дуже незручний – у довгостроковій перспективі він може призвести ще й до захворювань. З нашими вікнами стало значно простіше вимкнути гучний шум. Так ваша оселя стане оазою спокою.

Залежно від зони вашого проживання та рівня оточуючого шуму можна визначити необхідний рівень звукоізоляції індивідуально для кожного вікна.


Безпечні вікна.Вікна «Rehau» не дають злодіям жодного шансу!

Ви маєте почуватись безпечно у вашому приміщенні. Вікна марки «Rehau» пропонують оптимальній захист від зламу – в будь-якому класі захисту від зламу на вибір. Таким чином, Ви постійно будете в безпеці. Просто оберіть опцію Все-Включено та зітхніть з полегшенням!Ви можете обрати клас зламобезпеки ваших вікон, визначивши ваші потреби в безпеці. Не обов’язково потрібен найвищий клас безпеки. Є також простіші заходи, здатні забезпечити необхідний рівень безпеки.

Просто почувайтесь безпечно!

З правильною технікою безпеки не буде жодних проблем. Близько 80% усіх випадків зламу відбувається через легкодоступність вікон та дверей. Є простий спосіб убезпечити Вашу оселю: вікна «Rehau» пропонують індивідуальне посилення безпеки, яке ускладнить проникнення до вашої оселі небажаним гостям.

Понад третина спроб так і залишаються спробами завдяки віконному обладнанню для попередження зламів!


Різноманітність дизайну.Різноманітність кольору.

Вікна не тільки приносять світло та комфорт у приміщення, а й водночас формують зовнішній вигляд вашої оселі.

Надайте вашому дому індивідуальності з вікнами «Rehau». Ми пропонуємо вам можливість створити ваші вікна за власним смаком. Класичні білі чи яскраві сині – завдяки нашому охоплюючому розмаїттю форм та кольорів ваша фантазія необмежена. 

Кольори:
Більш як 220 відтінків гарантовано задовольнять усі ваші бажання. В нашому портфоліо ви можете знайти не лише монохромні фарби, а й кольори, структуровані під деревину та антрацит.
Форма:
Індивідуальні форми, як, наприклад, круглі чи трикутні вікна, відкривають перед вами числені архітектурні можливості. Велике чи маленьке, з однією чи двома стулками, зі шпросами чи без них – ви можете створити ваше вікно повністю за вашим смаком.


Зручність у догляді.Додаткові переваги завдяки особливій легкості в догляді. 

Ніхто не любить витрачати час на миття вікон, тому з «Rehau» ви отримаєте суттєві додаткові переваги, адже вікна піддаються особливим навантаженням. Дощ, сніг, бруд чи пил, а на додачу – ще й постійне відкривання та закривання вікон та дверей.

Вікна «Rehau» мають спеціальну поверхню.  Дратуюче та дороге миття вікон вже в минулому. Від сьогодні ви без проблем можете мити вікна лише водою. Заощаджуючи час на інші справи.

Бажаєте вікно, за яким так легко доглядати?
Наші віконні рами мають особливу поверхню. Вона надає вікнам глянсового блиску та гладкості. І тому бруд та пил не затримуються на ній. 
Не маєте часу на догляд?
Ви не мусите витрачати свій час та зусилля на догляд за вікнами замість того, щоб займатися своїми справами. Достатньо лише раз на рік обробляти силіконом рухомі частини вікна машинним маслом та ущільнювачі силіконом.


 


Через грубу структуру бруд може легко осісти на нерівностях поверхні, звідки його важче видалити. Високотехнологічна формула дозволяє досягнути більш гладку поверхню, на якій  бруд не затримується. 
​Ви зможете довго отримувати задоволення від ваших вікон.


Ідеальне рішення для Вашої оселі.

Від нас Ви отримаєте не просто продукт з заготовки профілю, а повністю індивідуальні рішення, що відповідають Вашим побажанням. Наповніть вашу домівку витонченим дизайном та індивідуальними конструктивними рішеннями. 

Обирайте – за вашим бажанням та потребами:

Вікна «Rehau» (Німеччина)

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.