Вхідні двері Львів – не лише «обличчя» вашої квартири. Вхідні двері – це безпека вашого житла і в першу чергу вхідні двері мають бути надійними. У поняття «надійність» входить і зламостійкість, і удароснтійкість, і вогнестійкість. Враховуючи погіршення криміногенної ситуації в нашій країні, з упевнеістю стверджуємо, – найважливіше для вхідних дверей Львів – це захист від несанкціонованого проникнення у житло. Тому рекомендуємо купувати двері лише в тих магазин які пропонують їх встановлення , так як  недотримання правил якісного монтажу істотно знижує зломостійкість дверей та термін служби встановлених замків. Покупка якісних вхідних дверей Львів – це лише половина дороги до жаданої безпеки. Запам'ятаєте: монтажем вхідних дверей повинні займатися виключно професіонали. Виготовляти таку продукцію як вхідні двері повинні лише професіонали з багатолітньою діловою репутацією на ринку і досвідом в цій справі. 

Декор вхідних дверей від «Модерн» Львів.

МДФ накладки – виготовляются з екологічно чистих сучасних матеріалів. МДФ виготовляється шляхом сухого пресування при високій температурі з дрібнодисперсної деревної стружки. У МДФ безліч переваг: високі показники шумо- і теплоізоляції, низька вартість, відмінні фізико-механічні характеристики, однорідність, міцність. МДФ легко піддається фрезуванню і кромкуванню. Після фрезерування МДФ-плити на неї необхідно нанести якісне покриття, яке не тільки забезпечить естетичний вигляд виробу, але і захистить від зовнішніх впливів, роблячи продукт ще й довговічним.

Ламіновані МДФ накладки Львів.

Накладки ламіновані. Найбільш поширений і популярний вид обробки вхідних дверей. Готову деревоволокнисту плиту фрезерують різними малюнками або узорам, надаючи виробу рельєф. Оскільки товщина панелі може бути досить великою від 10 до 16  мм, вона служить гарним тепло- і звукоізолюючим шаром. Це актуально в будинках і квартирах, в яких відсутній тамбур. Після фрезерування поверхню ламінують за певною технологією спеціальними плівками, що додають виробу додаткову міцність і стійкість до забруднення. Колірна гамма плівок досить широка, це дозволить гармонійно вписати ламіновану МДФ-накладку в екстер'єр будь-якого будинку або квартири.

Шпоновані МДФ накладки Львів.

Двері з шпоновапими МДФ накладками престижні, вишукані і практичні. Такі вироби підкреслять індивідуальність власника, крім цього такі вироби мають хорошу теплоізоляцію і звукоізоляцію. Шпон - це топкий зріз деревини. Тому натуральність цього покриття по естетичним властивостям не відрізняється від на­турального дерева. Істотною перевагою даного декору є обробка цінними породами дерева за доступною ціною. При виготовленні шпоноваиих МДФ-накладок ми використовуєм шпон «файн-лайн» - модифікований, дуб­льований флізеліном (для стійкості виробу). У випадку модифікованого шпону, ми маємо повну гарантію неповторності структури і кольору.Накладка виготовлена за технологією, завдяки якій її практично неможливо відрізнити від масиву дерева.

Зовнішне покриття МДФ накладки Львів.

Одним з кращих покриттів для зовнішніх вуличних дверей сьогодні є ізраїльська ПВХ плівка «Vinorit» (віноріт). Виробник «Vinorit» (віноріт), компанія «Kibbutz Haogen» (Ізраїль), - один зі світових лідерів у розробці і виробництві високоякісних полівінілхлоридних (ПВХ) плівок для ламінації різноманітних будівельних елементів. На підприємстві застосовується найсучасніше устаткування, що дозволяє виготовляти широкий асортимент складних багатошарових ПВХ плівок. Вся продукція вирізняється високими споживчими властивостями і безпечна для здоров'я людини, що підтверджено міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 (2000), Din, SKZ і висновком СЕС Україні 05.03.02 - 03/1158 05.12.01.12. «Vinorit» (віноріт) - зареєстрована торгова марка в Україні.

ПВХ-покриття «Vinorit»  (віноріт) постачається в Україну вже більше 15 років і його якість перевірена часом. Вироби, ламіновані «Vinorit» (віноріт), відрізняються довговічністю, практичністю, придатні для зовнішнього використання, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, перепадів температур, вологи і механічних пошкоджень. Вони не потребують спеціального догляду і впродовж багатьох років не втрачають привабливий зовнішній вигляд. Різноманітність кольорів, текстур і тиснень ПВХ плівок «Vinorit»  (віноріт) дає змогу імітувати на накладках натуральне дерево, і не тільки на вигляд, але і на дотик.


Покриття має матову, об'ємну текстуру, максимально наближену до текстури натурального матеріалу. Завдяки унікальній термопластичній природі плівка легко приймає форму кутів, вигнутих і опуклих поверхонь, точно повторюючи форму фрезерування будь-якої складності, на відміну від дешевих одношарових жорстких плівок. Високотехнологічна рецептура плівки дозволяє створювати нові ексклюзивні кольори та фактури.​

Декорування вхідних дверей молдінгом Львів.

Молдінг являє собою вид декоративного оздоблення, завдяки якому зовнішній вигляд дверей набуває нестандартність і вишуканість. Молдінг це тонка декоративна накладна планка, виготовлена ​​з алюмінію.

Ця планка кріпиться до поверхні дверей, створюючи рамку або всілякі малюнки. Часто його застосовується для того, щоб візуально розділити площину двері на окремі сегменти, що розрізняються між собою за кольором.

Найчастіше молдінг, крім декоративної функції, також відіграє практичну роль. Отже, якщо вам потрібен не тільки надійний, але і естетичний вигляд вхідних дверей Львів — задумайтесь про декорування молдінгом. Вхідні двері, прикрашені таким чином, є відмінним вибором для всіх, хто вміє поєднувати красу, стиль і практичність.


                                                                                        Художне фрезерування.

МДФ накладки фрезеруються будь-якими видами фрез, а за допомогою художньої фрези, яка імітує ручну різьбу, можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї та фантазії. Саме завдяки можливості вибору нового, оригінального малюнка і можливостям фрезерування виходять унікальні і неповторні дверні накладки. Новинкою на ринку України є  об'ємні накладки на двері з  декоративними накладними елементами. Завдяки цій 3D-технології можна відновити дерев'яні двері старовинних будівель або реалізувати будь-яку дизайнерську розробку з об'ємними елементами. Також, щоб досягти більш вираженого малюнка, використовують технологію штучного патинування за допомогою спеціальних тонуючих речовин. Патинування може бути виконано під золото і срібло, може бути декількох тонів коричневого кольору. Патина підкреслить витонченість і благородство класичного стилю в будинку, додасть неповторності сучасним інтер'єрам. Саме тому цей вид декорування вхідних дверей користується зростаючою популярністю серед дизайнерів і приватних замовників.КАТАЛОГ МОДЕЛЕЙ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ.

ЗРАЗКИ КОЛЬОРІВ ПОЛІМЕРНИХ НАКЛАДОК


Броньовані двері ТМ «Львівські» (Україна)

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:
Розпродаж Вхідні двері вуличні подвійні серія «Classic» модель № 21-77 дуб золотий
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього застос.....
37,900 грн. 32,215 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-61
Опис і технічні характеристики:    Призначення: двері вхідні металеві для зов.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-62 антрацит
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішньо.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-63
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішньо.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-64 полімер венге
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього з.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-65 полімер венге
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього з.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-66 полімер венге
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього з.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-68 полімер
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього з.....
0 грн.
Вхідні двері вуличні подвійні серія «Prestige» модель № 21-69 полімер золотий дуб
Опис і технічні характеристики:  Призначення: двері вхідні металеві для зовнішнього з.....
0 грн.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.