Ламінат «Tower Floor» виготовляєтьсяться на сучасному Бельгійському обладнанні. Невисока ціна ламінату «Tower Floor» дозволить будь-якій сім'ї придбати ламінат високої якості.
Діти? Домашні тварини? З таким вибором вам не доведеться про це турбуватися. Наші ламіновані підлоги виготовляються з високим рівнем стійкості до механічних пошкоджень. Ламінат «Tower Floor» є універсальним - він може бути встановлений в будь-якому приміщенні вашого будинку, де ви хочете бачити красу,навіть у ванних кімнатах і кухні. В цьому ламінаті використовується замок «twin clic», який скорочує час монтажу покриття  може використовуватися при підігріві підлоги без шкоди для його зовнішнього вигляду та довговічності. Високоякісна HDF плита забезпечує виняткову міцність, стійкість до ударів, вологи, а також стійкість до фарбування від соків,подряпин і УФ-променів. Викиди формальдегіду - Е1 гігієнічний сертифікат підтверджує, що зміст формальдегіду в ламінаті «Tower Floor» не більш, ніж в натуральному дереві, що робить нашу підлогу ідеальним рішенням для дітей та алергіків.
Ламінат «Tower Floor» має широкий спектр стилів, які є унікальними, оригінальний і красивими. Відвідавши наш магазин, ви знайдете тут ламінат 33 класу (житлові приміщення з інтенсивним рухом і громадські будівлі із середнім рухом) і 18 відтінків дуба колекції «Exclusive» 32 класу, всю колірну палітру - від теплих до холодних забарвлення. Колекції ламінату включають класичні та екзотичні забарвлення: дуб барбакан кон'ячний, ванкувер, бурбон, віденський, вірджинія, верона, вінтаж, васа, капрі, імперіал, орландо, платінум, радута, сілезія, шервуд, шумбар та інші.


 

Ламінована підлога ТМ «Tower Floor»

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:
Ламінат ТМ «Tower Floor» колекція «Exclusive» дуб селізія код 8669
Ламінована підлога ТМ «Tower Floor».Ламінована підлога або просто ламінат сьогодні - це .....
0 грн.
Ламінат ТМ «Tower Floor» колекція «Exclusive» дуб шумбар код 8803
Ламінована підлога ТМ «Tower Floor».Ламінована підлога або просто ламінат сьогодні - це .....
0 грн.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.