Підлога нового поколения - панелі SPC.SPC ламінат. Інноваційна підлога нового поколения.

Різновиди композитних матеріалів.
SPC ламінаті відносяться до великої родини так званих «вініловіх ламінатів».Назва «вінілові ламінати» посіла сьогодні домінуюче місце в роздрібній торгівлі ламінатів, але  вона не показує основні характеристики і відмінності ламінатів даної родини. Вініловий ламінат – це не більше, аніж гарна сучасна назва, яка є допоміжним елементом у продажі продукції. По суті, вініл – це розмовна назва полівінілхлоріду (ПВХ) - (CH2CHCl), а також других полімерів.

Виробники ж використовують формулювання композитні ламінати. Вони складаються з кількох складових частин, які мають різні хімічні і фізичні властивості.

Композитні - значить складаються з двох або більше частин, що мають різні фізичні властивості. У сімейство композитних ламінатів входить велика кількість різної продукції, абсолютно різною по використанню і своїми фізичними властивостями. Багато з них використовуються в вузькоспеціалізованих сегментах. Композитні ламінати - високо екологічні, так як емісія шкідливих речовин для організму людини відсутня.


До групи композитних ламінатів входять:

а) LVT – Luxury Vinyl Tiles. По суті, це достатньо жорсткий лінолеум з вирізаними замками чи без них, може клеїтися до основи чи складатись як ламінат. Всі фізичні властивості як у лінолеуму з основою з м'якого спіненого ПВХ. Мінуси - під меблями і підборами деформується.

б) Ламінати зі спіненного ПВХ. Той же самий LVT, тільки в основу зі спіненого ПВХ додають стабілізатор, що робить ламінат більш жорстким. Але при цьому, від меблів і підборів, все одно, відбувається деформація.

в) WPC - Wood Plastic Composite. Основа у таких ламінатів виготовлена з 50% деревного волокна і 50% ПВХ. Дуже гарне поєднання, яке зберігає властивості дерева в теплопровідності (хороша ізоляція), але при цьому слабко піддається стисненню і розтягуванню. Більш стабільний. З мінусів це відносно висока вартість і погана провідність тепла при використанні опалення «тепла підлога».  

г) SPC – Stone Plastic Composite. SPC покриття вважається новим поколінням підлогового покриття. Основу цього ламінату складає 70-80 % карбонат кальцію (крейда) і ПВХ. Через дуже низьку вартість крейди, ціна на такий ламінат набагато нижча інших композитних ламінатів. Він стабільний при перепадах температури і стійкий до стиснення та розтягування. За своїми властивостями, він близький до натурального каменю, чудово передає тепло. Ідеально підходить для використання в приміщеннях з опаленням «тепла підлога». Екологічно безпечний для використання у будь-яких житлових і комерційних приміщеннях. Універсальний в догляді. Не потребує спеціальних миючих засобів.

Всі перераховані композитні ламінати абсолютно водостійкі.Виробництво SPC ламінату.
SPC ламінат має три складові: SPC- основа, декоративний ПВХ шар (плівка), зносостійкий ПВХ шар.

На початковому етапі відбувається змішування 70-80% крейди і ПВХ. Отримана суміш подається в екструдер (велика м’ясорубка), де вона піддається нагріванню до температури близько 270 градусів. При цьому утворюється однорідна маса, яка подається в форму (матрицю). З матриці виходить безкінечний SPC-лист, який поступово застигає і  кристалізується.

Ширина листа – 960 мм. Товщина, в залежності від заданих параметрів (3,5; 4,0; 5,0; 6,0 мм). Далі на SPC-лист з рулонів накладається плівка з необхідним декором і зносостійкий шар. Отриманий «бутерброд» проходить через прес, нагрітий до температури 270 градусів. При цьому всі три шари сплавляються разом. Отриманий лист розрізається на плити необхідної довжини. Зазвичай отримують плити 960*1200 мм.

Плити перебувають  в приміщенні протягом 48 годин, для остаточної кристалізації і стабілізації. Після вистоювання, плити покриваються UV-лаком (матовим чи глянцевим) для запобігання втрати кольору від впливу сонячних променів.  

Далі плити розрізаються на дощечки потрібної ширини, в яких вирізається замок. На кожному етапі відбувається автоматичний і візуальний контроль якості.


Властивості і застосування SPC ламінату.

Незважаючи на слово ламінат у назві, за своїми властивостями SPC ламінат набагато ближче до керамічної плитки, і особливо близький до натурального мармуру, з якого, за фактом, він на 70-80% складається (крейда і мармур складаються на 99% з карбонату кальцію). З класичним ламінатом він пов'язаний тільки наявністю замкового з'єднання.

SPC ламінат продукт дуже твердий, практично не реагує на перепади температури. Добре проводить тепло. ПВХ, що входить до складу SPC, відповідає за необхідну в'язкість продукту.

На відміну від керамічної плитки і натуральних каменів, SPC не ламкий. Наприклад, при падінні на нього важких предметів він не трісне.

Завдяки своєму складу, абсолютно вологостійкий, можна, при бажанні, застелити дно басейну.

Також, SPC, через відсутність в технології виробництва клею, повністю позбавлений формальдегідів, тобто безпечний для здоров'я, це і робить його таким популярним в розвинених країнах.

Зносостійкий ПВХ шар, з додаванням оксиду алюмінію, зазвичай, використовується двох товщин: 0,3 мм і 0,5 мм. При перевірці на стирання, шар в 0,3 мм витримує 20000 обертів наждачкою, шар в 0,5 мм - 50000 обертів. Для прикладу, класичні ламінати: 31 клас - 2000 обертів, 33 клас - 4500 обертів.

Зносостійкий шар 0,3 мм використовується для будь-яких побутових і комерційних приміщень, в яких не використовуються візки і техніка.

Зносостійкий шар 0,5 мм використовується для приміщень, в яких використовуються візки і спецтехніка.    

Звичайно, SPC ламінати ідеально підходять для приміщень комерційного використання (офіси, магазини, ресторани і т. д.). У домашніх умовах чудово підійдуть в коридор, кухню, ванну кімнату.  

Товщина SPC. SPC ламінати виготовляються товщиноюі 3,5; 4,0; 5,0; 6,0 мм. Чим більша товщина, тим міцніший замок.


Порівняння HDF ламінату і SPC ламінату.

Ціна. Класичний HDF ламінат дешевше ніж SPC ламінат.
Зовнішній вигляд. За зовнішнім виглядом обидва ламінати практично ідентичні. SPC ламінат, за рахунок цифрового друку, навіть має більш чітку структуру малюнка.
Асортимент. По різноманіттю декорів, останнім часом, SPC ламінат випереджає класичні ламінати.
Захисний шар. За стиранням захисного шару SPC ламінат в 8 - 20 разів перевершує HDF ламінати.
Теплопровідність. SPC ламінат має набагато кращу теплопровідність, ніж HDF ламінат (деревні волокна, проти мармурової крихти).
Вологостійкість. SPC 100% ламінат водостійкий. HDF ламінат, в кращому випадку, при застосуванні парафінових замків, вологостійкий. При постійному попаданні води або при використанні в приміщеннях з високою вологістю, швидко стане непридатним.
Пожежобезпечність. HDF ламінат горючий матеріал. SPC ламінат матеріал не підтримує горіння. 
Екологія. При виробництві SPC ламінатів не використовуються клей і барвники, внаслідок чого, повністю відсутні формальдегіди.
Класичні HDF ламінати ВСІ!!! мають формальдегіди, пов'язано це з процесом виробництва HDF плит. Використовується меламінова смола. При склеюванні всіх шарів ламінату до основної плити використовується меламіновий клей. Для запобігання виходу формальдегідів з HDF ламінатів, місця з'єднання (замки) необхідно покривати парафіном. SPC ламінат нешкідливий.


Укладка.

Принцип укладання у HDF ламінату і SPC ламінату однаковий. За рахунок більшої твердості і відсутності парафіну, SPC ламінати укладати легше і швидше.
Застосування. SPC ламінат може використовуватися в будь-яких  приміщеннях. Чудовий вибір для магазинів, ресторанів, офісів, кухонь, коридорів, ванних кімнат. Ідеальний для опалення «тепла підлога».
HDF ламінати можуть використовуватися в житлових приміщеннях. Зрідка, в комерційних приміщеннях з мінімальним навантаженням.


Порівняння SPC ламінату і керамічної плитки.

Ціна. Якщо порівнювати дешевий грес і SPC ламінат, то плитка буде дешевше. Якщо взяти керамічну плитку, яка імітує натуральне дерево, то вона буде значно дорожче SPC ламінатів.
Теплопровідність. Практично однакова.
Зовнішній вигляд. Укладений SPC ламінат повторює малюнок і структуру натурального дерева. Використовуючи керамічну плитку, такого ефекту домогтися неможливо.
Асортимент. У ніші, що імітує натуральне дерево, SPC ламінат має в рази більший асортимент по малюнкам і тисненню.
Захисний шар. SPC ламінат перевершує за стиранням глазуровану плитку.
Екологія. Обидва види покриття екологічні.
Вологостійкість. Однакова.
Застосування. Обидва види можуть використовуватися в будь-яких комерційних і житлових приміщеннях. SPC ламінат має велику пластичність і не тріскається від ударів і навантажень.
Укладка. Укладання SPC ламінату набагато простіше і набагато дешевше ніж укладання плитки. Не потрібний фахівець, укладання може робити будь-який некваліфікований монтажник. Суттєва економія грошей і часу монтажу.
Антиковзанковий ефект. При попаданні на поверхню вологи – не ковзає, завдяки особливостям захисного шару.
Повторне використання. SPC ламінат з легкістю можна демонтувати і перестелити в іншому приміщенні знову.
Спеціальна підготовка поверхні. SPC ламінат можна укладати на вже наявну плитку, лінолеум, HDF ламінат та ін. Для укладання плитки, стару поверхню потрібно спеціально підготувати.


Перспективи SPC на ринку підлогових покриттів.
Композитні ламінати WPC і SPC масово проникли на ринок підлогових покриттів досить недавно. WPC - 2013 рік, SPC - 2016 рік. З часу своєї появи завоювали шалену популярність в розвинених країнах Європи, Америки, Австралії. Наприклад, в Німеччині сумарний ринок HDF ламінатів становить 80 млн. м2. У 2017 році HDF ламінатів продали 53 млн. м2, WPC + SPC - продали 27 млн. м2. В Іспанії в будівельних супермаркетах, в відділах підлогових покриттів представлені тільки SPC, WPC. У США приблизно така ж ситуація. Популярність і лавиноподібне зростання продажів SPC, WPC ламінатів пов'язаний з:

а) Відсутністю формальдегідів, вологостійкістю, великим терміном служби, не горючістю, в порівнянні з HDF ламінатами.

б) Кращим зовнішнім виглядом, простотою і швидкістю укладання, більш низькою вартістю укладання, пластичністю в порівнянні з керамічною плиткою.


 

Підлога нового покоління - панелі SPC 55 клас

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:
Ламінат «Free step unix» дуб альмонд 320702
Торгівельна марка «Verband Modern». Клас зносостійкойсті 55 Товщина 3,5 мм Розм.....
0 грн.
Ламінат «Free step unix» дуб вітівер 320710
Торгівельна марка «Verband Modern». Клас зносостійкойсті 55 Товщина 3,5 мм Розм.....
0 грн.
Ламінат «Free step unix» дуб кромікс 320703
Торгівельна марка «Verband Modern». Клас зносостійкойсті 55 Товщина 3,5 мм Розм.....
550 грн.
Ламінат «Free step unix» дуб лінус 329012
Торгівельна марка «Verband Modern». Клас зносостійкойсті 55 Товщина 3,5 мм Розм.....
550 грн.
Ламінат «Free step unix» дуб нортон 324255
Торгівельна марка «Verband Modern». Клас зносостійкойсті 55 Товщина 3,5 мм Розм.....
550 грн.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.