Фабрика «Альбері» виробляє широкий асортимент продукції, а саме стандартні і нестандартні міжкімнатні двері, розсувні двері, вхідні двері та інші елементи інтер'єру. Вироби «Альбері» виробляються з євробруса і шпону. Фабрика не застосовує синтетичних плівок і ДСП.
 
Всі вироби «Альбері» покриті напівматовим поліакриловими лаком, який  перевершує своїми якостями поліуретановий лак. Поліакриловий лак стійкий до дії ультрафіолету, тобто до зміни кольору під впливом сонячних променів.
 
Крім того, лакована поверхня виробів додатково покривається спеціальним восковим покриттям, яке збільшує термін експлуатації лакованої шпонованої поверхні виробів і підкреслює натуральність. Новаторством фабрики є покриття натурального дубового шпону натуральним тунговим маслом.


Шпоновані двері «Альбері» Львів - відмінне рішення для інтер'єру.
Якщо ви збираєтесь робити ремонт в квартирі, нехай навіть косметичний, то крім зміни підлогового покриття, заміни шпалер і плінтусів, потрібно подбати і про інші елементи інтер'єру. Так, ми пропонуємо вам купити міжкімнатні двері, які не просто доповнюють інтер'єр вашої квартири, але і виконують відмінну звукоізоляційну функцію.
Як підібрати дизайн міжкімнатних дверей?
Якщо ви ознайомитесья з нашим асортиментом, нескладно буде зрозуміти, що у нас - дуже широкий вибір дверей. Однак перш ніж зробити покупку, переконатесь, що вони дійсно будуть підходити до інтер'єру вашої квартири. Так, якщо інтер'єр вашої квартири або будинку оформлений в стилі «японський мінімалізм», навряд чи вам підійдуть варіанти, які виконані в дусі європейської класики. Слід ретельніше поставтеся до вибору і враховувати поєднання окремих стилів, наприклад, бароко і хай-тек. При цьому у нас в магазині ви можете купити шпоновані міжкімнатні двері, які виконані в максимально нейтральних тонах так і такі які відмінно підійдуть в будь-яку квартиру.
Італійські технології і європейська якість.
Напевно, не потрібно зайвий раз говорити про те, що Італія завжди була, є і буде культурним орієнтиром і країною високої моди і мистецтв. Інтер'єрів це теж стосується. У нас ви зможете підібрати шпоновані двері італійської якості. Італійський шпон - це рішення, якому довіряють майстри з усього світу, причому навіть в тих випадках, коли вони створюють свої найкращі шедеври.

Ми пропонуєм міжкімнатні двері фабрики «Альбері» в трьох серіях дверей: «Модерн», «Класік» та «Каліпсо».
Товщина полотен «Альбері» становить 40 мм.
Стандартна висота полотен становить 2000 і 2100 мм в серії «Модерн», а в серіях «Класік» та «Економ» - 2000 мм.
Стандартна ширина полотен: 600, 700, 800, 900 мм.
Можливе виготовлення дверей серії «Модерн» шириною 400 мм. Полотна шириною 400 мм можливі в моделях №: 1, 10-14, 39-42, 45, 47-58.

Конструкція дверних полотен серії «Модерн».
Дверні полотна «Альбері» серії «Модерн» - це комбінація соснового євробруса, листового МДФ і шпону, яка виключає можливість перекосів, розтріскувань, всихання, властивих дверям вироблених з цілісного масиву.

  • Шпон використовується, як натуральний дуб, так і «файнлайн», штучно «витканий» з натуральної деревини, з додаванням спеціальних барвників.
  • Обв'язка дверних полотен виконана з євробруса, товщиною 33 мм, який запресований з двох сторін в 3-х мм МДФ, а зверху укритий шпоном. Товщина стоєвих, а отже і полотен 40 мм. Ширина стоєвих і верхньої перемички дверного полотна 110 мм, ширина нижньої перемички 150 мм в моделях 1-67.
  • У моделях 68-97 застосовуються стоєві шириною 110 і 170 мм, а також горизонтальні елементи різної ширини. Такі сміливі комбінації дверних деталей є новим концептом дизайну італійських дверних студій в розробці авангардних дверних моделей.
  • Декоративні фільонки товщиною 11 мм виробляються з 10-ти мм МДФ, облицьованого з двох сторін шпоном.
  • Декоративні «скошені» фільонки виробляються з комбінації євробруса і МДФ, облицьованого шпоном.
  • Несучі фільонки товщиною 34 мм виробляються з комбінації євробруса, стільники, 6-ти мм МДФ і шпону товщиною 0,5 мм. Така конструкція «несучої» фільонки забезпечує міцність, легкість і надійність конструкції дверного полотна.
  • Перевагою полотен «Модерн» є складання обв'язки полотен «на шип» з проклеюванням, що виключає наявність пробок на Стоєв, які закривають стягнутий шуруп.

Конструкція дверних полотен серії «Класик».
Дверні полотна «Альбер» серії «Класик» - це каркасні двері, що складаються з шпонированного каркаса, шпонованих МДФ фільонок і скла. Складові дверних полотен виробляються і фарбуються окремо, а потім збираються. Товщина полотен 40 мм.

  • Каркас виготовляється з соснового євробруса, листового МДФ товщиною 6 мм і натурального дубового шпону товщиною 0,5 мм. Дана конструкція виключає можливість перекосів, розтріскувань, всихання, властивих дверям вироблених з цілісного масиву.
  • Фільонки виробляються з МДФ товщиною 18 мм і натурального дубового шпону, завтовшки 0,5 мм. У полотно встановлюються по дві суміщені тильною стороною фільонки. Загальна товщина фільонок полотна складає 37 мм. Відмінною особливістю даних фільонок є глибина їх фрезерування, складова 14 мм на кожну сторону, а також дворівневий профіль фрезерування.

Конструкція дверних полотен серії «Каліпсо».
Дверні полотна «Альбері» серії «Каліпсо» - це комбінація соснового євробруса і листового МДФ в алюмінієвому обкладі. Як облицювальний матеріал використовуються: шпон, скло, дзеркало і шкіра. Все це гармонійно пов'язується декоративними елементами з алюмінію і нержавіючої сталі. Великий вибір шпону і шкіри. Скло в будь-якому кольорі палітри RAL. Дзеркало: бронза, графіт, срібло. Плюс можливість фарбувати алюмінієвий обклад. Полотна комплектуються замком AGB «Mediana Evolution». За бажанням, за доплату - AGB «Mediana Polaris» (магнітний).

Скління дверних полотен «Альбері».

Односторонній «Сатин», товщиною 4 мм встановлюється за умовчанням в наступних моделях №: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12-17, 19-26, 36-39, 47-68 70, 72, 74, 76 -79, 81-83, 85, 87-89, 91-93, К-2-К-16, Е-7-Е-12.
Односторонній «Сатин», товщиною 4 мм з приклеєною тонованою плівкою на глянцеву сторону скла. Дана опція можлива в моделях №: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 12-17, 19-26, 36-39, 47-68, 70, 72, 74, 76-79, 81-83, 85 , 87-89, 91-93, К-2-К-16, Е-7-Е-12. Кольори тонованих плівок представлені на сайті в блогах.
Тоноване скло «Лакобель», товщиною 4 мм. Дана опція можлива в моделях №: 1, 2, 4, 6, 8, 10, 15-17, 19, 22, 23, 47, 52, 68, 70, 72, 74, 77, 78, 82, 83, 87 , 88, 91.

Увага! Одна сторона скла глянцева, а інша покрита спеціальною заводською фарбою для скла. Можливо стирання фарби при механічних впливах на покриття. Кольори «лакобелю» представлені на сайті і в блогах.
Матове скло триплекс, товщиною 8 мм. Два глянцевих 4-мм скла приклеєних до матової армуючої плівки, встановлюється за умовчанням в наступних моделях №: 32-35 і 95-97. У даних моделях можлива заміна матового триплексу на тріплексірованний «Лакобель».
Подвійне скло, загальною товщиною 8 мм. Два глянцевих безбарвних 4-мм скла, на внутрішній стороні одного з яких нанесене високоякісне зображення. Дана опція застосовна тільки в моделі №18 «Marta».За замовчуванням в моделі «Marta» встановлюються два матових безбарвних 4-мм скла. Заміна матового скла на Лакобель безкоштовна.
У моделі №58 «Lira» замість 4-х мм скла «Сатин» може бути встановлено тріплексіроване двостороннє дзеркало товщиною 8 мм. Дана заміна скла на дзеркало є опцією і веде до подорожчання полотна. Розрахунок подорожчання поки проводиться в індивідуальному режимі. 
За «замовчуванням» в дверних полотнах встановлюється скло «Сатин». 

Молдінги дверних полотен «Альбері».
За «замовчуванням» в дверних полотнах серії «Модерн» встановлюється «Сріблястий» молдінг. 

Покриття дверних полотен міжкімнатних дверей «Альбері» - матовий поліакриловий лак «Barpimo».
Важливо!

У серіях дверей «Класік» та «Модерн» лакофарбове покриття дверних полотен захищено додатковим восковим покриттям. При розтині заводської упаковки дверей, до початку будь-яких робіт по установці дверей в проєми, їх слід натерти сухою х / б серветкою до блиску і відсутності «зайвого» воску. Дане воскове покриття має досить тривалий термін служби. При попаданні воску на скло, його слід акуратно змити розчинником, так, щоб розчинник не потрапив на лакофарбове покриття.

Якщо вироби «Альбері» замовлялися декількома окремими партіями, фабрика не гарантує абсолютно точний збіг тону лакофарбового покриття деталей виробів в кольорах: голд, браун, береза, античний горіх, старе дерево, дуб Мароні, слонова кістка, дуб медовий, дуб рустикаль, дуб золотий , дуб коньяк, оскільки дані покриття наносяться на натуральний дубовий шпон, який має непостійну структуру. Кожен окремо взяте замовлення в даних кольорах проводиться окремо.
Перераховані вище лакофарбові покриття дуже привабливі з одного боку і дуже неординарні з іншого. Дані покриття не можуть мати постійного «рівного» кольору, з огляду на те, що дані лакофарбові покриття частково вкривають натуральний дубовий шпон, який має непостійну структуру. У даній технології фарбування допускаються відхилення по відтінку кольору в деталях дверних блоків. Претензій по відсутності постійного «рівного» кольору в деталях дверей в даних шпону фабрика не приймає.
Існує специфіка лакофарбового покриття №9, «Чорний абрикос». Даний шпон має яскраво виражену рельєфну структуру, в якій є нормою імітація «білих» тріщин і вкраплень, а так само «вибоїн», характерних для тангенціального шпону.

Замовлення нестандартних дверей «Альбері».
Фабрика має можливість виробляти двері за індивідуальними розмірами. Подорожчання нестандартних дверей і можливість виробництва певної моделі прораховується індивідуально.
Крок «нестандарта» 10 мм. Діапазон ширини: від 600 до 950 мм. Мінімальна висота полотна - 1900 мм. Максимальна висота - 2300 мм.
Увага! При виготовленні нестандартних полотен можуть бути змінені пропорції деталей полотен, що може бути негативно сприйняте замовником по готовності замовлення. Рекомендується погоджувати це питання з замовником і техвідділом фабрики.
Виробництво «нестандарта» можливо тільки при 100% передоплаті і поверненню «нестандарт» не підлягає.

Загальні відомості про продукцію «Альбері».
Двері ТМ «Альбері» виробляються відповідно до ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
Лінійні розміри і граничні відхилення відповідно до ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
Гарантійний термін служби внутрішніх дверей при дотриманні вказівок з монтажу, експлуатації та догляду - 12 місяців з дня продажу згідно ДСТУ Б.В. 2,6-99: 2009.
Підприємство-виробник залишає за собою право на внесення змін в конструкцію дверей, з метою поліпшення експлуатаційних якостей, без відображення в керівництві по експлуатації.


Погонаж міжкімнатних дверей ТМ «Альбері».На нашому сайті і в поліграфічній продукції зображені дверні полотна розміром 800х2000 мм. У дверних полотнах інших розмірів пропорції дверних деталей можуть бути іншими. Вартість виробів залежить від виду і кольору шпону.

 


АКЦІЯ  ПРИ ЗАМОВЛЕННІ МІЖКІМНАТНИХ ДВЕРЕЙ АЛЬБЕРІ ФУРНІТУРА БЕЗКОШТОВНА


 

Шпоновані двері ТМ «Alberi» (Україна)

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:
Двері «Adelina» венге класичний
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,469 грн.
Двері «Adelina» сірий дуб
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,469 грн.
Двері «Adriana-1» венге класичний
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,969 грн.
Двері «Adriana-1» сірий дуб
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,969 грн.
Двері «Adriana-1» темний дуб
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,969 грн.
Двері «Alberta» білі
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
6,229 грн.
Двері «Alberta» білені
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,569 грн.
Двері «Alberta» білений дуб
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
6,229 грн.
Двері «Alberta» браун
Опис  товару: Полотно - 40 мм. Висота - 2000 мм. Ширина - 600, 700, 800, 900 мм. За.....
5,869 грн.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.