Міжкімнатні двері під фарбування колекції «Сімплі» від ТМ «Новий Стиль» – це бюджетний варіант оформлення дверного отвору. Це каркасно-щитові дверні полотна зі штампованими HDF-панелями – скінами.
За допомогою вакуумного пресування на поверхню полотна наноситься дерев’яна структура, яку можна з легкістю пофарбувати в будь-який колір, який підійде до інтер’єру.
У колекції є міжкімнатні двері під фарбування таких моделей:
• «Вензель»;
• «Класик».
Всі вони виробляються в глухому варіанті та зі склом сатин. Двері в такому дизайні представлені також в колекції «Фортіс» з покриттям ПВХ-DeLuxe. Різні дверні полотна з двох серій добре поєднуються між собою. Можна ставити засклені або глухі варіанти однієї моделі для різних кімнат.
Двері під фарбування дарують свободу дизайнерській думці. Їх можна покривати однотонною фарбою в колір дерева або яскравими насиченими відтінками. Для дитячої кімнати підійдуть:
• Фіолетовий;
• Жовтий;
• Зелений;
• Блакитний.
Можна використовувати популярні для сучасних інтер’єрів кольори – чорний, сірий, пастельний. Для дизайну під старовину можна додати патину, подряпини, напилення бронзою або золотом. При вдалому ансамблі з фурнітурою та антикварними меблями авторські міжкімнатні двері доповнюють оригінальне оформлення. Полотна покриті ґрунтовкою, тому можна залишити за бажанням чистий білий колір, що гармонує практично з будь-якою обробкою стін.


Двері колекції «Колорі» легкі і міцні внаслідок каркаса з двошарового соснового бруса, скріпленого на мікрошип і вкладеного в порожнину стільникового заповнювача. Гофросота складається з щільного картону, який скомпоновано у соти 40х40х30 мм. У порожнині комірок зберігається повітря, яке покращує тепло- і звукоізоляційні властивості полотна.
Каркас обшитий цільними панелями з МДФ, товщиною 3 мм. Такі міжкімнатні двері недорого коштують в порівнянні зі збірними або дерев’яними. Але не поступаються за естетичними і експлуатаційними показниками. З двох сторін полотно покривається ПВХ-плівкою за допомогою мембранно-вакуумного пресування або екошпоном за допомогою технології каширування. Обидва способи гарантують надійне прилягання покриттів до полотна. Торці дверей обробляються кромкою з ПВХ.
У колекції недорогих міжкімнатних дверей «Колорі» представлено дві моделі:
• «Стандарт» – глухі двері без гравіювань і декоративних елементів;
• «Сакура» – з вигравіруваним малюнком сакури.

Технологія виробництва «Новий Стиль» дозволяє поліпшити стійкість міжкімнатних дверей до механічних впливів, підвищеної вологості та дії ультрафіолету.

Колекція «Сімплі»,«Колорі» - супер економ

Показувати: Список Сітка
Сортування
Відображати:
Двері «Сімплі» А
Двері колекції «Cімплі» - це грунтовані двері під покраску. Колекція дверей .....
0 грн.
Двері «Сімплі» В
Двері колекції «Cімплі» - це грунтовані двері під покраску. Колекція дверей .....
0 грн.
Двері ТМ «Новий Стиль» колекція «Колорі» модель «Стандарт» premium білий матовий
Двері колекції «Колорі» - це доступна ціна і висока якість. Торгова марка «.....
0 грн.
Двері ТМ «Новий Стиль» колекція «Колорі» модель «Стандарт» сандал
Двері колекції «Колорі» - це доступна ціна і висока якість. Двері колекції &la.....
0 грн.
Двері ТМ «Новий Стиль» колекція «Сімплі» модель «Вензель» під фарбування
Двері колекції «Cімплі» - це грунтовані двері під покраску. Колекція дверей .....
0 грн.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.