Білі міжкімнатні двері. Чому білий?

Автор: admin-mod Опубліковано в : Дата створення: 2021-05-13 Переглядів: 1197 Коментар: 0
Білі міжкімнатні двері. Чому білий?

Білі двері, що змушує знову звернутися до білого кольору дверей?

Судячи з того, що вас зацікавив заголовок цієї статті, ремонт у вашій квартирі йде повним ходом. Як людині, яка звикла все робити тільки після опрацювання всіх тонкощів справи, вам доведеться зіткнутися з масою питань. Певна і істотна частка цих питань буде стосуватися дверей вашої квартири. Так Так. Не дивуйтесь. Така маленька частина інтер'єру потребує вирішення значної кількості непростих питань при ремонті квартири. Питання - якого кольору будуть  двері в спальню,дитячу, вітальню... Якому кольору віддати перевагу при вирішенні  «дверного» питання? Звичайно, білому.Чому саме білий?

Перш, ніж ви прочитаєте відповідь на це питання, скажіть, які двері, якого кольору спливають з глибини пам'яті вашого дитинства, юнацтва? Без сумніву - двері білого кольору. На підсвідомому рівні у вас склався певний стереотип дверей - обов'язково білого кольору. Іншого рішення в голові просто не існувало. Цим і пояснюється інтерес до білих дверей. З однією поправкою до сучасних дверей. Двері вашого дитинства вас вже не цікавлять, напевно. Хоча, народна приказка говорить: «Нове - це добре забуте старе». І сучасність підтверджує цю народну мудрість. Білі двері, які опинилися  на задвірках дизайнерського світу, знову виходять на перший план. І причиною відродження  популярності білих дверей не можна назвати бідним асортимент дверей або відсутність нових ідей в сучасному дизайні.


Білі двері, що змушує вас звернутися до білого кольору дверей?

Головною причиною зростання популярності білих дверей, як кажуть фахівці, є універсальність самого кольору. При виборі дверей інших кольорів виникає складність в підборі правильного поєднання з кольором меблів, стін, підлоги. Тому декор дверей в даний час став грати важливу роль в сучасному інтер'єрі. Охочих морочитися з правильним підбором дверей  до підлоги або підлоги до дверей стає все менше. Білий же колір відмінно гармонує з безліччю кольорів, якщо не з усіма. Тому питання створення гармонії кольорів в інтер'єрі квартири, можна сказати, відпадає. Зі зверненням до фахівців, оплатою їх проектів - теж. А це, погодьтеся, важливо.

Білі двері, як ніякі, створюють в кімнаті незвичайну надихаючу легкість. У поєднанні зі стінами, меблями, вони візуально розширюють простір любої кімнати.Властивість  білих дверей візуально збільшувати площу приміщення особливо корисно в невеликих приміщеннях. Будь-який інший темний колір не дозволив би цього досягти. Класичним вважається поєднання білих дверей з білими вікнами. Це теж родом з минулого, з дитинства, коли і двері і вікна в обов'язково були білими. 


В основному, білі двері не мають складних форм і прикрас, дизайнери пропонують прості і прямі форми білих дверей, за винятком фурнітури ручок, замків і завіс. На думку деяких дизайнерів, фурнітура  привертає увагу гостей до дверей і радять фурнітуру наприклад чорного кольору. Зробити акцент на білих дверях можна і завдяки склу. На дверному ринку безліч моделей дверей з сатиновим, графітовим і чорним склом. Двері можуть бути збірними і щитовими, із накладним склом.Набирають популярності приховані двері , цей вид дверей монтується з прихованою коробкою, коробка в стіні і двері без лиштви в рівень зі стіною. Покриття теж різноманітні,гладкі і структурні, штучні і натуральний шпон, фарбовані. Так що, білі двері можуть бути простими - це теж їх плюс, і привертати до себе увагу.

Дуже добре виглядають білі двері в поєднанні з білими плінтусами. В наш час майже кожен виробник міжкімнатних дверей, має в асортименті плінтус білого кольору. Можна оформити білі двері Львів темною лиштвою виділити і підкреслити білий колір дверей на фоні стін. Контрастність в даному випадку робить досить сміливим такий вид дверей але дизайнери допускають такий варіант. Особливо, якщо таким же чином оформлені і вікна цієї кімнати. Біла лиштва, в свою чергу, як би збільшує дверний проєм, і доповнює відомий ефект розширення площі білим кольором в невеликих приміщеннях.


Білі двері і стилі інтер'єру

Білий колір завжди був кольором ніжності і чистоти. Через цю якість він присутній практично у всіх стилях інтер'єру. В тій чи іншій степені. Це вже залежить від самого стилю Білі двері широко використовуються в інтер'єрі в стилі мінімалізму. Прекрасно доповнюють аскетичний характер даного стилю. Скандинавський стиль, тяжіє за своєю природою до світлих тонів в інтер'єрі, просто приречений на білі двері. Ніщо так, як білі двері,  не підкреслить  ваш ремонт в скандинавському стилі. І не забуваємо класика, це білий колір дверей.

І на завершення

Білі двері це зв'язок  між вашим минулим і сьогоденням. Хто зна, може ваша ностальгія  і сучасні технології зможуть побороти деякі сумніви увиборі білих дверей. Ця стаття також вам в цьому допоможе. Хоча, якщо ви дочитали до цих рядків, можна вважати, що білі двері такі будуть стояти у ваших кімнатах, або вже стоять. А ви, прочитавши цю статтю, просто впевнились у правильному виборі білих дверей.

 

 

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.