Як поєднати кольори підлоги і дверей в інтерєрі

Автор: admin-mod Опубліковано в : Корисна інформація Дата створення: 2020-12-16 Переглядів: 1917 Коментар: 0
Як поєднати кольори підлоги і дверей в інтерєрі

Починаючи ремонт потрібно продумати все до дрібниць. І якщо з вибором кольору стін у багатьох людей проблем не виникає, то підібрати колір підлоги, дверей та меблів деколи важко.

Найвідоміші правила, на які намагаються спиратися всі дизайнери при виборі дверей:

·  Колір дверей повинен повністю збігатися з відтінком підлогового покриття. Якщо кімнати темні і в них не потрапляють сонячні промені, тоді використовуються виключно світлі відтінки.

·  Відтінок двері може бути контрастним по відношенню до підлоги. Це додасть кімнаті яскравості і виразності.Наприклад ламінат під дерево, а двері світлих тонів.

·  Використовується білий колір, що поєднується зі всіма відтінками підлогових покриттів. Білі двері чудово виглядають у всіх стилістичних напрямках від класичного до хай-теку.

Якщо говорити про меблі, то, як правило, колір повинен збігатися з кольором дверей. В іншому випадку не можна буде створити єдину композицію, і кімната не зможе «заграти» належним чином.

Найпоширеніше рішення при виборі плінтуса — це підбір його під колір підлогового покриття, або в колір дверей.

Однак виділяють ще кілька правил вибору плінтуса:

  • Якщо двері світлого відтінку, а підлога — надмірно темного, тоді плінтус можна вибрати під колір дверей;
  • Якщо дверне полотно надміру темне, а ламінат має дуже світлий відтінок, тоді плінтус може бути як світлий під ламінат, так і темний в колір дверей.

Тим не менш до кожного інтер’єру слід підходити індивідуально. Найчастіше для плінтусів вибирають нейтральний білий колір, який чудово вписується в  оформлення інтер’єру.

У будь-якому випадку слід пам’ятати, що краще обмежуватися лише двома основними кольорами. Якщо буде використовуватися більше трьох відтінків, тоді, щоб уникнути невідповідності, потрібно правильно їх комбінувати. 

м.Львів, вул.Зелена 251

тел: 067-494-38-62

тел: 063-369-61-53

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.