Ламінат. Корисна інформація.

Автор: admin-modern Опубліковано в : Корисна інформація Дата створення: 2017-07-19 Переглядів: 1665 Коментар: 0
Ламінат. Корисна інформація.

Купуючи ламінат, людина стикається з питанням, що таке ламінат, який вибрати ламінат, що таке якісний ламінат, і що в підсумку потрібно купувати.


 

Перше з чим стикається покупець, це у кого можна дізнатися інформацію про ламінінат. Зазвичай експертами виступають знайомі (родичі), або майстри з укладання ламінованої підлоги, будівельники які по 15 років пропрацювали за кордоном, консультанти спеціалізованих магазинів, інтернет статті. Все, вище перераховані експерти, ніколи не були на заводі, який виробляє ламінат,і мають туманне уявлення про етапи його виробництва, вартість виробництва і сировини. Будь-яке своє незнання, в чому відмінність ламінату, замінюють міфами і домислами. Якщо ви вирішили прислухатися до думки дизайнера, це дуже добре. Зазвичай це професіонали, які не будуть ризикувати і брати неперевірений продукт, крім того, допоможуть підібрати вам потрібний колір і фактуру. Інша справа, що заощадити вони вам точно не дозволять, і можете бути впевненими, що коли ви оплатите ламінат в магазині, то дизайнерський відсоток в ціні точно присутній.Майстри і будівельники, зазвичай це експерти в усьому, не лише в ламінованих підлогах. Можете скористатись порадами майстра, але не полінуйтесь перевірити ціни на товар в аналогічному магазині, або в інтернеті, ви можете істотно заощадити.

І найчисленніша група експертів, консультанти спеціалізованих магазинів. В Україні існують тисячі спеціалізованих магазинів, відділів в загальнобудівельних магазинах, Інтернет магазинів, торгових агентів різних торгових марок. Жорстка конкуренція за місце під сонцем за 15 років продажів ламінату породили масу міських легенд в темі, що таке ламінат, і чому він повинен коштувати дорого. Зайшовши в такий салон (відділ) вам видадуть величезну кількість інформації, не все з цього буде правдою. З іншого боку ви ж не плануєте стати професіоналом у виробництві ламінату, вам просто потрібно підібрати продукт. Не звертайте уваги на різні властивості і відмінності за якістю, можемо вас запевнити ВЕСЬ ЛАМІНАТ ОДНАКОВИЙ, просто підбирайте колір, малюнок, фактуру. Вам 10-15 років жити з ламінатом, а не з його вигаданими якостями. Нижче ми наведемо параметри характеристик, які вам спробують продати разом з ламінатом.Країна виробник.
Абсалютно немає ніякої різниці, в якій країні виготовлений ламінат. Виробництво ламінату, це масове виробництво, абсолютно не сладне.Продукт виготовляється з однакових компонентів (ХДФ плита, папір, захисний шар) в будь-якій країні світу, Сама технологія виробництва не передбачає використання спеціалізованого обладнання, тобто прес для склеювання паперу і плити буде технологічно однаковим у будь-якого виробника. На 70% виробництво складається з верстатів, які розрізають великі плити на ламелі і вирізання замків. За фактом дорога лісопилка. Людський фактор, не має практичного впливу на виготовлення ламінату, через технології виробництва. Додаткові гроші ви платите лише за бренд.Щільність ХДФ плити.
Ламінат виготовляється з двох видів плит, щільністю 750-800 кг / м3 і 900-950 кг / м3. Якщо вам розповідають про супер плити, з яких зроблений ламінат, не вірте. Всі виробники роблять продукцію з одних і тих же видів ХДФ плит. До складу плити входить волокно деревини і смола, ніяких інших добавок або супер технологій. Якщо вам розповідають про використання супер міцної і важкої плити при виробництві, не полінуйтесь запитати вагу упаковки (або зважити) елітний ламінат і самий звичайний. Метр квадратний того і іншого ламинату буде важити приблизно однаково.Класи навантаження.
Існує три основних класи стирання ламінату 31, 32, 33. Клас залежить від товщини шару меламінової смоли,верхне покриття ламінату. Цей шар вимірюється мікронами, і не дивлячись на відносно дорогу вартість смоли меламіну, як продукту в цілому, на собівартість ламінату практично не впливає. Насправді, якщо мова йде про використання ламінату в домашніх умовах клас можна сміливо брати будь-який, навіть самий низький. Якщо ви вирішите помити ламінат з використанням побутової хімії, то вам  33 клас не допоможе. Хімія просто зруйнує меламінову смолу, ламінат почне вицвітати на сонці і стане схильним до механічних впливів.Замок.
Одна з найулюбленіших тем «експертів» - це замок. Вам обов'язково розкажуть про унікальність того чи іншого виду замка в ламінаті. Всі замки вирізаються на однаковому обладнанні просто з різним кутом нахилу пил. Вибираючи ламінат не звертайте уваги на форму замка. Попросіть що б вам склали 5-6 ламелей разом, або самі складіть і переконайтеся що вони склались без щілин. Для подальшої експлуатації не важливо, якої форми замок,як показує практика в останні роки не виникає проблеми з замками і геометрією ламінату. Будь-який виробник перевіряє свою продукцію на складання перед продажем.Дизайн.
Від «експерта» можна почути, що даний декор був розроблений в дизайн студії в Гамбурзі (Дюссельдорфі.Дрездені ....) спаціально для даної колекції. Насправді практично весь декоративний папір, для всіх заводів, виготовляється німецькими компаніями Schattdecor і Interprint. Виробничі потужності цих підприємств знаходяться в Шанхаї. Потім виготовлений декоративний папір развозится по всьому світу на заводи ламінату. Продукція вимірюється десятками і сотнями тонн. У вартості ламінату той чи інший декор фактично різниці в ціні не має.


 

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.