Білі двері в інтер'єрі. За ,чи проти!

Автор: admin-modern Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2022-10-13 Переглядів: 10032 Коментар: 0
Білі двері в інтер'єрі. За ,чи проти!

Білі двері в інтер'єрі, дизайн інтер'єру з білими дверима, двері міжкімнатні білі, двері білі глянець, двері білі в інтер'єрі фото.

З чого починається кожна квартира? Звичайно з дверей, а іноді і з килимка з написом «Welkome». Не можна недооцінювати важливість дверей, так як вони часто задають настрій приміщенню, розставляють акценти і відіграють велику функціональну роль. За допомогою цього атрибута можна ізолювати кімнати  і створити в кожній неповторну атмосферу. Двері надають людям особистий простір, яке так необхідно кожному. Але які двері вибрати? Як грамотно вписати  в інтер'єр? 
Сьогодні багато дизайнерів звертаються до  забутих речей давніх часів. Саме звідти повернулися до нас і білі двері. У радянську епоху білий колір був найпоширенішим колірним рішенням дверей і зустрічався практично в кожному будинку. З часом білі двері вийшли з моди і люди потягнулися до всього ультрасучасного і моднього. Однак відомо, що мода циклічна і має властивість повертатися у вихідну точку, тому світлі двері знову стали актуальними. 
Найчастіше білий колір використовується в міжкімнатних дверях, однак іноді застосовується і на вхідних дверях. Білі вхідні двері часто можна зустріти у великих будинках зі світлої цегли. Особливо такий дизайн практикується на півдні, де постійно палить сонце. 
Білі двері в інтер'єрі: за і проти:

Дизайнери стверджують, що за допомогою білих дверей можна втілити в інтер'єрі цікаві ідеї та задуми, до того ж їх легко вписати в оформлення квартири. На противагу їм виступають прості споживачі, які посилаються на непрактичність і неактуальність ,былих дверей. Чию ж сторону прийняти? Щоб відповісти на це питання слід розглянути переваги і недоліки цього предмету інтер'єру.Отже, переваги: 

Двері стилістично нейтральні, тому вписуються практично в будь-який інтер'єр. Приклад, щоб вписати червоні двері потрібна допомога дизайнера, а щоб вписати білі – тільки відмінний смак.

Двері не потрібно підбирати під фактуру меблів, колір стін або підлогове покриття.

Білі двері Львів наповнюють кімнату свіжістю і розширюють простір.Тепер поговоримо про мінуси. На білих дверях відразу стає видно бруд. Мабуть, це головний їх недолік. Якщо двері будуть вхідними, то на них моментально залишаться сліди від брудного взуття та інші забруднення. Однак не потрібно забувати, що, наприклад, на темних дверях більше видно пил і відбитки пальців. 
Наша пропозиція по білим міжкімнатним дверям:

Двері міжкімнатні фарбовані ТМ «Status Doors» - елегантна класика і сучсні моделі АКЦІЯ ОСІНЬ 2022

Ламіновані двері ТМ «StilDoors» (Україна)

Шпоновані двері ТМ «Korfad» (Україна)

Шпоновані двері ТМ «Подільські двері» (Україна)

Фарбовані двері ТМ «Омега» (Україна) біла емаль

Ламіновані двері ТМ «Leador» (Україна).

 

 


Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.