Як правильно вибрати ламінат ? Як підібрати товщина,клас і розмір ламінату?

Автор: admin-modern Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2019-03-11 Переглядів: 12965 Коментар: 0
Як правильно вибрати ламінат ? Як підібрати товщина,клас і розмір ламінату?

Відомо, що ламінат – зручне, практичне, екологічно чисте покриття для підлоги, що створює в сучасному будинку атмосферу тепла, комфорту, захищеності. Щоб визначитись з ламінатом, який найкраще підходить для інтер’єру вашої квартири, потрібно розглянути основні критерії його вибору.


 

Який клас ламінату підходить для квартири?

Клас зносостійкості ламіната визначається виходячи з того, наскільки матеріал піддається зовнішньому впливу. Виділяється кілька категорій підлогового покриття. Який клас ламінату вибрати для квартири? Для цього необхідно врахувати наступне:

Клас 31 застосовується в кімнатах з малою прохідністю (спальня, кабінет).
Клас 32 підходить для обробки дитячої або вітальні.
Клас 33 особливо міцний, застосовується для обробки комерційних приміщень.
Клас 54 має необмежений термін служби в житлових кімнатах, годиться для обробки громадських установ.Як вибрати ламінат по вологостійкості?
Ламінат Львів розрізняються за ступенем водостійкості. Існують вологостійкі і звичайні види ламінату. Ламінат другого типу боїться води, може розбухнути від зайвої вогкості. У приміщеннях, де використовується звичайні ламіновані панелі, рекомендується робити прибирання, допускаючи лише незначний контакт поверхні підлоги з водою. Інакше йде справа з вологостійким покриттям. Воно не псується навіть при проливанні рідини на підлогу, добре переносить щоденне вологе прибирання і чудово підходить для кухні, передпокою ламінат SPS інноваційна підлога нового покоління.Якою повинна бути товщина ламінату?
Існує п’ять варіантів товщини ламінату. Всі вони представлені у будь-якого виробника. Це підлогові панелі-6 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм. Як вибрати ламінат для квартири? Для цього слід враховувати, на якому поверсі знаходиться житлова площа. Для першого потрібні дошки товщиною від 10 мм, для верхніх вистачає 8 мм. Від цієї характеристики ламінату і якості застосованої підкладки залежить міцність і довговічність підлоги, звукоізоляція і температура в приміщенні.Так само і має значення чи є у вас тепла підлога,для теплої підлоги підходить не весь ламінат.Чи має значення розмір ламінату?

Панелі розрізняються за розмірами. Полотна шириною 90 мм вважаються вузькими. Підлога, викладена таким ламінатом, нагадує набірний паркет. Ламінована дошка шириною 330 мм являє собою імітацію керамічної плитки. Поширений поперечний розмір ламінату – 185-195 мм. Підлога, викладена таким ламінатом, нагадує якісне покриття з дерева, тому що малюнок на ньому виглядає натурально. Довжина дощок теж не нормується. Поздовжній розмір ламінату може досягати 1845 мм. Найбільш поширеною прийнято вважати ламінат 1260-1380 мм завдовжки.

Як правильно вибрати ламінат для квартири? Для цього потрібно при плануванні ремонту врахувати величину площі житлового приміщення. Для покриття підлоги широкої та довгої кімнати застосовуються панелі відповідного розміру, що спрощує і прискорює монтаж покриття. При укладанні матеріалу у невеликому приміщенні велика ймовірність того, що вам будуть потрібні маленькі дощечки.Який ламінат краще, з фаскою або без?
Відомо, що фаска – це торцева площина ламінату, зрізана під певним кутом. Вона може бути  на довгій стороні дошки або проходити по всьому периметру. Існують два способи виготовлення фаски: вальцювання (продавлювання плити, при якому зберігається захисний шар на поверхні) і зрізання крайки. При останньому методі потрібна додаткова обробка для підтримки вологостійкості і фарбування полотна.

Який ламінат краще вибрати для квартири? Матеріал з фаскою дорожче, при цьому має наступні переваги:

- підлога темного кольору, викладена «під дуб», виглядає «недешево» і природно, ніби виконана з дорогих натуральних дощок;
- фаска частково бере на себе механічні навантаження, запобігає деформації ламінату;
- збільшення герметичності стикувальних швів, підвищення вологостійкості;
- можливість не вирівнювати підлогу при зміні висоті менше 4 мм на кожні 2 метри;
- ламінат з фаскою поперек кімнати може зробити приміщення ширше, а вкладене вздовж довшим.Вибір ламінату для квартири по виробнику.

Перед тим, як вибрати ламінат львів  для квартири, варто вивчити його відомі торгові марки. Ламіновані панелі від польского виробника мають чималий успіх і активно просуваються на європейському і українському ринку. Один з провідних польських виробників ламінату – компанія «Kronopol». Ламінат класу 31,32 і 33 від цього виробника відповідає всім міжнародним стандартам якості.Серед німецьких виробників підлогового покриття виділяється фірма «Classen»,ламінат якої при невисокій ціні володіє чудовою якістю  у  своєму ціновому сегменті матеріал від цієї компанії має найкращі технічні характеристики.


Вдалого Вам вибору!

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.