Як вибрати вхідні металеві двері?

Автор: admin-modern Опубліковано в : Корисна інформація Дата створення: 2016-06-16 Переглядів: 3509 Коментар: 0
Як вибрати вхідні металеві двері?

Ми вам допоможемо у виборі вхідних дверей.

Для того  щоб визначитись з вибором і замовленням вхідних броньованих дверей вам потрібно знати:

1.Розмір дверей, і сторону відкривання.

2.Призначення вхідних дверей(вуличні чи квартирні).

3.Зовнішній вигляд і модель(модель з каталогу чи малюнок замовника, колір).

4.Комплектація (товщина металу, ширина полотна і коробки, замки, додаткові опції та інше)

5.Бюджет (можна визначити, прорахувавши двері знаючи попередні чотири пункта)

Що впливає на ціну дверей ?

Вхідні металеві двері складаються з металевого каркасу і рами утепленого утеплювачем (зазвичай мінеральна вата через свою не горючість), фурнітури(замки, ручки, вічко, та інше), декоративних накладок (мдф, шпоновані, дерев’яні накладки), склопакетів  і ковки (якщо зовнішні двері в приватний будинок).

Основні характеристики комплектуючих вхідних дверей які  впливають на ціну :

1.Металевий каркас.

Чим більше металу використовується у конструкції  тим вхідні двері Львів дорожчі. Кількість металу залежить від розміру конструкції і товщини самого металу. Хоча як показує досвід товщина металу більше 2мм, в 95%випадків скорше недолік ніж перевага оскільки для конструктивної міцності  і 2 мм достатньо, а товщина металу більше ніж 2 мм, це тільки лишня вага конструкції, яка буде негативно впливати на експлуатацію вхідних дверей.

2.Фурнітура вхідних дверей (замки, ручки, вічко).

Замки дуже важливі для квартирних дверей,  які практично є єдиним бар’єром для зловмисників. Коли двері стоять в приватному секторі,  біля них завжди є вікно на відкривання якого злодій потратить набагато менше часу ніж на замки дверей. Замки відомих фірм будуть  значно дорожчі (Моттура, Мультілок, Чіза) за аналогічні українські, російські,  турецькі чи китайські аналоги (Кале, Ельбор, Граніт).

3.Декоративне покриття.

Найдорожче декоративне покриття це дерев’яні накладки з твердих порід, потім шпоновані і найпопулярніші і найдоступніші це мдф накладки покриті плівкою. МДФ накладки покриті зовнішньою плівкою (ізраїльського виробника  віноріт) можна використовувати на вулиці. Зовнішня мдф накладка завжди дорожча за внутрішню за рахунок плівки. Крім того на ціну декоративних мдф накладок впливає і товщина(10мм, 12мм, 16мм). Накладка 16 мм., має покращені   звукоізоляційні характеристики. На ціну мдф накладок суттєво впливає ізовнішній вигляд. Накладки з об’ємними елементами, художньою фрезою і патиною, з алюмінієвими молдінгами , дорожчі за накладки з звичайною фрезою.

4.Розмір і форма дверей.

Двері  стандартних розмірів дешевші за нестандартні вхідні двері Львів (в кожного виробника розміри можуть дещо відрізнятися, але в основному це 870мм*2050мм, 970мм*2050мм і 1170мм*2050мм). Двері можуть виготовлятись під будь який розмір (крім деяких винятків). Чим більший розмір тим двері дорожчі. Так само і з товщиною дверей .Чим товстіша створка вхідних дверей, тим краща в дверях звукоізоляція і теплоізоляція.

5.Декоративні елементи. Ковка і склопакети.

В залежності від потреб обираєм розмір склопакета. Склопакет в більшості випадків обирається дзеркальний, щоб не проглядався з вулиці коридор будинку, і на завершення прикрашаєм склопакет ковкою.

1.При виборі квартирних дверей (якщо дозволяє бюджет) старайтесь обирати  хороші і якісні замки, двері товщиною відкривної створки краще обирати  не менше 65мм.  (це дозволить вам  менше чути звуки  на сходовій клітці).

2.Якщо вам потрібно купити двері вуличні Львів обов’язково беріть із зовнішньою плвкою (віноріт) на обидві сторони дверей і після монтажу встановіть над дверима захисний дашок , щоб захистити двері від прямих сонячних променів, дощу і снігу. Захисний дашок над дверима обов’язкова вимога виробників вхідних зовнішніх дверей, для гарантійного обслуговування.

3.Радимо не обирати вуличні двері в дуже темному кольорі. Плівка якою покрита мдф плита має лінійне розширення від зміни температури, а чим вона темніша тим більше притягує сонце і при тому нагрівається.

4.У зовнішніх вуличних дверях коробка (рама) найхолодніше місце. ЇЇ варто  ретельно запінити при монтажі, а краще утеплити мінеральною ватою (додаткова опція при замовленні вхідних дверей Львів)  і по вашому бажанні ще можна обшити  раму з середини мдф плитою в колір дверей, що додасть естетичного вигляду і додатково утеплить коробку (раму) вхідних дверей.

В будь якому випадку кожне замовлення треба обговорювати окремо виходячи з потреб, бажань і можливостей замовника.

 

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.