Стати автором ексклюзивного стилю вашого опалення разом з нами!

Автор: admin-modern Опубліковано в : Новини Дата створення: 2016-06-06 Переглядів: 963 Коментар: 1
Стати автором ексклюзивного стилю вашого опалення разом з нами!

Дизайнерські обігрівачі - це барвисті настінні або стельові панелі, які не тільки ефективно опалюють приміщення, а і стають його стильним прикрасою, яскравою ноткою, роблять приміщення атмосферних і виразним.

Крім створення ексклюзивних дизайн-обігрівачів з авторськими малюнками ручної роботи, ми використовуємо альтернативну технологію - нанесення високоякісних зображень з фотографічною точністю і 100% передачею кольору. Це може бути ваша улюблена фотографія, відома репродукція, пейзаж, який зачаровує своєю натуральністю, стильне 3D зображення і т.д.

Після довгих пошуків, досліджень і тестів були підібрані самі якісні та безпечні матеріали, тому УФ-малюнки на обігрівачах дуже красиві і реалістичні, не видають запахів, абсолютно нешкідливі, а спеціальне захисне ультратонке покриття робить їх довговічними і максимально стійкими до механічних пошкоджень.

Як замовити дизайн-обігрівач «UDEN-S» зі своїм малюнком?

Виберіть потрібну модель обігрівача (зорієнтуватись в розмірах і потужності вам допоможе наш консультант).
Надішліть нам на modern.lviv.info@gmail.com свій малюнок з описом замовлення (модель обігрівача, кількість) і вашими контактними даними. Ми зв'яжемся з вами протягом робочого дня.

Вимоги до зображення для фотодруку на обігрівачі.

дозвіл:300 dpi;
формат: переважно tiff, можна jpg, png, psd;
розмір: не менше 3 Мб.Ми не радимо і навіть застерігаємо: не використовуйте техніку УФ-друку (і будь-які інші способи нанесення зображень) на обігрівачах «UDEN-S» самостійно, це пов'язано з великим ризиком використання неякісної фарби, до складу якої можуть входити токсичні матеріали. В даному випадку завод знімає з себе всі гарантійні зобов'язання (згідно з пп. 5.3, 6 Технічного паспорта «UDEN-S»).

Теги:

Коментарі

Створено 2016-06-06 10:49:11 Опубліковано Віктор Comment Link
Досить цікава пропозиція!

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.