Я обираю єнергозбереження! Інфрачервоні обігрівачі.

Автор: admin-modern Опубліковано в : Корисна інформація Дата створення: 2016-05-06 Переглядів: 970 Коментар: 0

Керамічна панель «Венеція» - просте рішення.

 


Керамічна панель «Венеція» - найменш дорогий і трудомісткий вихід зі сформованої  2015 році ситуації з тарифами на комунальні послуги для населення. А точніше - з ціною на блакитне паливо, люб'язно наданого нам східним сусідом на не самих вигідних умовах. Ну та Бог з ними з політиками - викручуватись нам!
Але, як виявилося при найближчому вивченні проблеми, ситуація не така плачевна. І справа ось у чому:
До того, як тарифи на блакитне паливо нас влаштовували, ми і не думали в сторону альтернативних способів опалення. Навіщо? Ось він, дешевий газ! У той же час у всьому світі, і в першу чергу в багатій Європі, люди тільки те й робили, що шукали нові способи опалювати будинки і досягли успіху в цьому.
Яка є альтернатива газу?
На сьогоднішній день в нашій країні, та й взагалі в світі, найдешевшим способом опалення вважається використання:
- Твердопаливних котлів.
- Економ панелей, ціна яких цілком прийнятна.

Тепер давайте трохи відійдемо від економічної частини і подивимося на трудовитрати. Для того щоб почати користуватись твердопаливним котлом, потрібно:
- Оформити відповідні проекти і затвердити їх в інспектуючих службах.
- Виділити приміщення під котельню.
- Розташувати по всьому будинку радіатори опалення і прокласти водопровідні труби, які потім бажано заховати. Як підсумок - косметичний ремонт.
- Запастися дровами.
- Кожен раз підкидати дрова і прибирати сажу.
Трохи спрощується завдання, якщо у вас до цього вже стояв газовий котел і всі комунікації у вас на своїх місцях.
Тепер розглянемо використання електропанелі «Венеція» (Кіровоград).
- Включаєте панель в розетку.
- Виставили температуру.
Усе.
Вам абсолютно не потрібно нічого робити. Максимум, чим можна зайнятися для власного ж зручності - протягнути окрему лінію електропроводки, щоб не навантажувати центральну.
Якщо ви запитаєте про вартість, то не полінуйтеся ознайомитися з цінами якісних твердопаливних котлів. Повірте, обладнання всього будинку керамічними панелями здасться вам дитячими пустощами.


Продаж економ-панелей від кіровоградського виробника.

Продажі економ-панелей кіровоградського виробника ростуть з кожним місяцем, причому в теплу пору року також, адже недарма прислів'я радить готувати сани влітку. Це пряма ознака того, що цей товар знайшов своїх покупців, які залишилися задоволені ним і порадили своїм знайомим.
Людський поголос ніколи не бреше. Прислухайтеся і ви до неї! Обзаведіться такими відмінними обігрівачами, як панелі інфрачервоні «Венеція» і ми гарантуємо, що ви будете згадувати про свій страх перед рахунками за газ з легкою посмішкою, сидячи в легкій піжамі перед телевізором. Ви навіть не подумаєте прикручувати обертів опалювального приладу, економлячи таким чином на рівні свого комфорту.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.