Вибираєм стиль для свого житла. Стиль АРТ-ДЕКО.

Автор: admin-mod Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2016-04-24 Переглядів: 464 Коментар: 0
Вибираєм стиль для свого житла. Стиль АРТ-ДЕКО.

Ми вам допоможемо..

«Декоративне мистецтво» саме так з французької перекладається назва стилю art déco. Французи дали назву новому стилю, яке з'явилося в 20-ті роки минулого століття в європейському мистецтві, а Париж став ідеологічним центром ар-деко. Стиль, який вважався шикарним і дорогим, з'явився віддзеркаленням естетики представників фінансової еліти суспільства в період масового підйому і розвитку виробництва в період між двома світовими війнами.
Риси стилю ар-деко проявилися практично у всіх видах декоративного та прикладного мистецтва спочатку в Європі, а потім і в США. Архітектуру і дизайн, скульптуру та живопис, моду і меблі, ювелірні вироби і годинники, вироби з металу і скла не оминув своєю вплив стиль ар-деко, що поєднував в собі химерність модерну і елегантність неокласицизму.

До відмітних особливостей ар-деко можна віднести дорогі і розкішні матеріали, використання етнічних візерунків і елементів, вплив єгипетських мотивів, наявність геометричних і абстрактних форм, чітку закономірність. При декоруванні меблів і оформленні інтер'єрів використовувалися такі вишукані матеріали як чорне і червоне дерево, перламутр, емаль, срібло, слонова кістка, шкіра акули, зебри, крокодила, латунь, дорогоцінні камені. Для обробки приміщень застосовувалися паркет з рідкісних і яскравих порід деревини, керамічна плитка, мозаїка, вітражі.

Важливою особливістю ар-деко є його функціональність. Незважаючи на свою вишуканість, стиль вітає комфорт і зручності, які пропонує технічний прогрес. Саме тому і кухні, і ванні кімнати, оформлені в стилі ар-деко, були обладнані найсучаснішою в ті роки побутовою технікою.
Розкішний стиль ар-деко сучасники вважали позбавленим смаку і кричущим. В результаті до 40-х років ХХ століття він майже зник, залишивши як нагадування про себе короткі спідниці і довгі шарфи.


Останнім часом цей виразний, витончений і одночасно комфортний стиль знову привернув увагу дизайнерів і можна не сумніватися, що ар-деко знову стає популярним.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.