Вибираєм стиль для свого житла. Класичний стиль.

Автор: admin-modern Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2016-04-24 Переглядів: 485 Коментар: 0
Вибираєм стиль для свого житла. Класичний стиль.

Ми вам допоможемо..

Як часто, часом навіть не замислюючись, ми вживаємо вираз: «це - класика». І чомусь всім відразу все стає зрозуміло і нічого не потрібно пояснювати. Так само, кажучи про класичному стилі в інтер'єрі, ми відразу уявляємо собі блискучий паркет, що виблискує яскравими вогнями люстру, розкішні штори і красиву дерев'яну меблі. Все строго і вишукано.
Класичний стиль, який почав формуватися на початку XVIII століття, являє собою творчий доробок культури Стародавньої Греції та Риму. Він увібрав в себе елементи таких стильових напрямків як рококо, бароко, ампір. Класичний стиль залишається популярним дотепер, а, крім того, продовжує розвиватися з урахуванням сучасних умов. На сьогоднішній день класика як і раніше є не тільки найпоширенішим, але і найбільш затребуваним стилем в мистецтві, архітектурі, дизайні інтер'єрів.

Класичний стиль відрізняє симетричність в створенні композиції, правильні геометричні форми і лінії, витончений і вишуканий декор, дорогі натуральні матеріали. Лаконізм і велич, строгість і розкіш, спокій і грунтовність - все це невід'ємні риси класичного напрямку.
Приміщення, оформлене в класичному стилі, наочно свідчить про впевненість, сталості, надійності і матеріальне благополуччя господарів. Тому класика імпонує успішним людям, а, крім того, є в деякому роді державним стилем. Велика частина адміністративних будівель (минулих років і сучасних) побудована і оформлена в класичному стилі.
Хоча класика і вважається консервативною, проте вона і сьогодні з успіхом застосовується дизайнерами при створенні сучасних інтер'єрів. Гармонійне поєднання елементів чистої класики з новітніми розробками дизайнерів і останні досягненнями сучасної науки, дозволяють створювати прекрасні зразки класичного інтер'єру в наші дні.


Матеріали.
Приміщення, оформлені в класичному стилі, як правило, мають правильну форму. При цьому для внутрішньої обробки активно застосовують такі архітектурні елементи як колони, ніші, арки, фрези, пілястри,  карнизи з ліпнини і багато інших деталей, які поділяють простір з урахуванням суворої симетрії. При декоруванні приміщень використовується ліпнина і позолота, а різьблені деталі з натуральної деревини, природного каменю і металу прикрашають не тільки інтер'єр, але і меблі.
Для оздоблення для стін в класичних інтер'єрах найчастіше застосовують шпалери, дерев'яні панелі, шовкову тканину, гобелени, різні види драпіровок. Крім того, на стінах і стелі буде актуальним художній розпис. Неодмінним атрибутом стилю є паркет -  але обов'язково з цінних порід деревини. У класичному стилі для оформлення інтер'єру використовується натуральне дерево будь-яких відтінків, а також, з позолотою і різними різьбленими деталями.


Кольорова гама.
Для класики найбільш характерними є спокійні світлі, але бажано теплі тони - рожевий, оливковий, більшість відтінків коричневого і жовтого (пісочний, кремовий, бежевий). При цьому шпалери, килими, оббивка меблів можуть бути або однотонними, або з неяскравим малюнком. Нерідко тканини мають рослинну тематику.


Тканини.
Оскільки в класичному стилі використовуються в основному натуральні тканини, то найбільш часто використовуються оксамит, шовк, атлас, парча, бавовна, які служать і для оформлення віконних проємів, і всього інтер'єру в цілому. Класичні штори, які є безсумнівною прикрасою інтер'єру, надаючи приміщенню розкішний і вишуканий вигляд, складаються з трьох складових - важкі щільні штори, легкі прозорі гардини або вуалі і ламбрекени. Крім того, в класичному інтер'єрі обов'язково використовуються драпірування,бахрома, декоративні шнури, стрічки, мереживо. Всі ці елементи можуть прикрашати не тільки штори, але і чохли для меблів, декоративні подушки, скатертини, абажури.


Меблі.
Незважаючи на те, що меблі для класики відрізняється масивністю, вони в той же час виглядають строго і елегантно. Виконані з натуральної деревини дуба, вишні, горіха або карельської берези, такі меблі не тільки практични і функціональні, але також виглядає дуже ефектно. Класичні меблі нерідко стають твором мистецтва, оскільки їх прикрашають різьбленням, інкрустацією, позолотою, бронзою і перламутром.


Освітлення та декорування.
Яка може бути класика без розкішної кришталевої люстри з витонченими, що переливаються всіма кольорами веселки, підвісками? Саме вона є яскравим представником класичного стилю. Крім люстри, в класиці дуже популярні світильники у вигляді свічок, інтимні бра, торшери, а також приховані світильники, які зручно розташовуються в нішах або за карнизами.
Камін і дзеркала, живописні полотна і скульптури, бронзові підсвічники і витончені вази - всі ці елементи декору обов'язково повинні бути присутніми в класичному інтер'єрі.


Звичайно, створити справжню класику дуже непросто. Однак класичний інтер'єр з часом не втрачає своєї актуальності і знаходиться поза часом. Тому він ніколи не виходить з моди, а тільки придбає цінність.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.