Соснові двері - вибір грамотних споживачів.

Автор: admin-mod Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2016-04-22 Переглядів: 898 Коментар: 0
Соснові двері - вибір грамотних споживачів.

Якщо екологічність - не просто красиве слово.

Екологічність - це не просто красиве слово для вас, але ще і дуже  значиме, то вам варто звернути увагу саме на соснові дерев'яні міжкімнатні двері, адже ніякі штучні матеріали не замінять благородство дерев'яної фактури і ніщо так не надасть вашому інтер'єру затишку, як справжнє дерево.
Як впливають дерев'яні дверей на інтер'єр вашої кімнати?
Якісні  соснові двері додадуть у ваш будинок особливого тепла, наповнять повітря ароматом натурального дерева, а величезний вибір моделей, безумовно, зможе задовольнити навіть найвибагливішого покупця.
Головна перевага дверей - абсолютна натуральність і в цьому, мабуть, головний секрет їх популярності. Дерев'яні соснові двері прикрасять будь-який стиль інтер'єру, створять приємну атмосферу і комфорт.
Міжкімнатні двері з сосни - вибір споживачів, які цінують міцність і довговічність, адже саме з давніх часів сосна була самим кращим матеріалом для виробництва різноманітних виробів.
Якщо говорити про відмінні особливості міжкімнатних дверей з сосни, то, разом з екологічністю, особливою міцністю і довговічністю, вони стануть надійно тримати ваші секрети під замком, адже володіють прекрасною звуко- і теплоізоляцією.
Але найважливішим плюсом дверей з масиву сосни є смолистість, як відомо, смоли - перешкоджають загниванню і розтрухленню деревини досить довгий час.


Як доглядати за сосновими дверями?
Соснові двері  можуть служити вам не один десяток років, а щоб не порушити лакове покриття і милуватись ними  довгі роки слід правильно доглядати за ними. Доцільно використовувати для притирання спеціальні засоби, для догляду за  меблями. Підходять засоби, виготовлені на основі воску і меблеві поліроли. Не рекомендується використати для очищення абразивні речовини,які  мають в своєму складі порошкові частки, ними можна пошкодити лаковане покриття. Не зайвим буде відмітити, що двері з сосни, при пошкодженні (утворенні сколов, подряпин, і тріщин) можна реставрувати. При незначних пошкодженнях реставрувати можна і своїми силами в домашніх умовах.   Для цього необхідно акуратно видалити пил, зашкурити і знежирити ушкодження і нанести віск для поліровки. Методично втираючи його в поверхню можна добитися візуального відновлення, заздалегідь віск треба підібрати по кольору.Ваші двері будуть щодня дарувати вам хороший настрій !

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.