Замок «Mottura» для вхідних дверей.

Автор: admin-modern Опубліковано в : Дата створення: 2016-04-20 Переглядів: 849 Коментар: 0
Замок «Mottura» для вхідних дверей.

Надійна Італійська система замків для вашої безпеки.

Компанія «Mottura» розробила дверні замки з двома окремими системами замикання, переслідуючи наступні цілі: розширення функцій замку; встановлення певної послідовності при замиканні замку (залежні / незалежні замки); збільшення часу злому.

Замок «Mottura 54797» є замком комбінованого типу. Комбіновані замки («PLURISYSTEM») мають два різних типи замикання, суміщені в одному замку, представляють надійний захист від розтину і злому: верхній сувальдний механізм забезпечує основне силове замикання замка, нижній циліндровий замок забезпечує контрольну функцію. У замку передбачено залежне замикання обох механізмів: при замиканні циліндрового механізму, верхній ключовий отвір перекриває шторка.

Врізний замок «Mottura 54797» комплектується ключами нового покоління зі змінним кодуванням, які мають незалежну ліву і праву сторони, оскільки відстань між протилежними зубцями змінюється від позиції до позиції. У зв'язку з цим значно ускладнюється маніпуляційний розтин замку: для визначення кодування ключа необхідно відтворити конфігурації обох сторін ключа і декодувати перший і другий оберт; завдяки несиметричності сторін ключа кількість кодових комбінацій зростає багаторазово.

Врізний замок «Mottura 54797» поставляється з новим комплектом сувальду «EASY GO», за допомогою якого можлива швидка заміна всього сувальдного механізму. Замки з сувальдами «EASY GO» мають ключі з зеленими головками. Замок «Mottura 54797» комплектується 6 сувальдами, серед яких є сувальди які не мають пружин. Також блок сувальд розташований ближче до внутрішньої частини замку, а стійка хвостовика має вбудовану твердосплавну кульку, яка перешкоджає висвердлюванню. Ця обставина значно ускладнює вскривання замка відмичками та іншими кримінальними способами. 

Рекомендується установка марганцевої пластини для замку і броненакладки для циліндрового механізма.Сувальдні замки «Mottura» мають спеціальний запатентований механізм проти вдавлення ригелів всередину замку. Ригеля висувається із замку на 40 мм, вбудовані тяги висуваються на 20 мм, діаметр ригелів становить 18 мм. Підходить як для правих, так і для лівих дверей.

Комплект ключів поставляється в індивідуальній упаковці, в комплекті 5 ключів. Кількість кодових комбінацій 144000.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.