Чому кішки люблять «Данке».

Автор: admin-modern Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2016-04-06 Переглядів: 559 Коментар: 0
Чому кішки люблять  «Данке».

... Нічого собі позіхнула, трохи щелепу не вивихнула, а тепер - на обхід території. Ну ось, як завжди, вранці в мисці з їжею порожньо ... Вимагати марно, мої двоногі ще сплять. Піду подивлюсь, що в світі робиться.

Це - мій новий підвіконник. Звідси відкривається прекрасний огляд, можна все тримати під контролем в будинку і стежити за потенційною здобиччю, нахабно цвірінькають горобці за вікном. Обожнюю сидіти тут, обійнявши лапи хвостом і жмуритись від сонця. Якби ще господиня не приставала зі своїми поцілунками! Підійде до вікна з чашкою гарячої кави і почне мною тішитись. Їй обов'язково потрібно мене за вуха потріпати, потискати. Ось вам, будь ласка, весь ліричний настрій як рукою зняло! Добре хоч тепер, коли я вириваюся і випадково зачіпаю чашку, вона більше не кричить несамовито. Мій новий підвіконник прибирається легко і швидко. Господиня протирає його вологою ганчіркою і більше ніяких плям і розводів. Так-так, тієї самої ганчіркою, якою я періодично отримую за подерті шпалери. Ну, не будемо про сумне! .... 

Чистота, як я люблю! Не те, що раніше ... До ремонту! Старе вікно, звичайно, було рідне. Але вічний пил мене дуже дратувал. Хоча моя начебто намагалась і прибирала навіть частіше, ніж зараз. Вона взагалі чистюля, вся - в мене.

Як страшний сон згадую підозрілу розмову, мовля: «Щось кішка стала брудна, чи не час її помити?» Угу !!! Прямо розбіглась і в ванну пірнула. Ви мене спробуйте зловити! 

Мрррр ... і все ж як добре, повалятись на блискучому підвіконнику! Правда, іноді мене намагаються звідси зігнати, поставивши черговий горщик з черговою улюбленою квіткою, але я вже знаю, що з цим робити. Всього кілька днів і від зеленого віника нічого не залишиться. І нехай мені гірко і несмачно, але що робити? Це - війна за місце під сонцем! А головне, що після баталій і перевернутих горщиків, мій підвіконник і як раніше гладенький. Все йому байдуже, ніяких подряпин ... Я перевіряла особисто! 

Та і господар, здається, задоволений оновленням. Це він дружині своїй може розповідати, що ті жахливі, ганебні плями на старому підвіконнику залишились від недопалків, які випадково залетіли від сусідів. Я-то бачила, хто насправді, потрапляв повз попільнички. А ось мій новий підвіконник пройшов і це випробування на міцність. Господар навіть експеримент проводив, спеціально про нього гасив цигарку, - ніяких слідів! 

Спочатку, чесно скажу, коли двоногі затіяли переворот в моєму будинку, я думала, збожеволію: шум, гуркіт, пил, бруд ... Але тепер розумію, мої страждання не були марними. Тепер живу в красі, як і притаманно справжній господині будинку! 

Я задоволена своїм підвіконником ... Так, до речі, мій чудо-підвіконник називається «Данке» - для справжніх господинь. Ну дуууже комфортний підвіконник, мрррррррр !!!!

Рекомендую!

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.