Пластикові підвіконники «Данке».

Автор: admin-mod Опубліковано в : Публікації Дата створення: 2016-03-31 Переглядів: 701 Коментар: 0
Пластикові підвіконники «Данке».

Пластикові підвіконники «Данке» українського виробництва.

Пластикові преміум підвіконники «Данке» українського виробництва - це якісна та адекватна заміна дорогих мармурових і дерев’яних  підвіконь за доступною ціною. Підвіконники «Данке»  виготовляються з використанням сучасних технологій на німецькому устаткуванні за європейськими стандартами якості, що забезпечує високу та стабільну якість підвіконня на яке виробник надає гарантію терміном 10 років за умови використання за призначенням. Глянцева мармурова поверхня вражає натуральністю матеріалу і приємним відчуттям дотику. Форма капіноса, успадкована від мармурових виробів, посилює враження натуральності мармуру. Незважаючи на мармурову концепцію, в колекції присутні й такі звичні для нас, білі дизайни в гладкому матовому і глянцевому виконанні, а також вже звичні для нас кольори золотий дуб, махонь, темний дуб, - які часто використовують клієнти при замовленні ламінованих металопластикових вікон.
Підвіконня «Данке»  виготовляється в Україні на сучасному обладнанні з використнанням компонентів німецького виробництва ТМ "Елєсго" (а саме покриття підвіконника - ламінаційна плівка, яка надає чудовий глянцевий вигляд і стійкість до пошкоджень). На сьогоднішній день на українському ринку підвіконники «Данке»  користуються стійким зростаючим попитом задяки наступним перевагам:
Найбільший вибір декорів, на сьогодні 11, завжди в нявності на складі - підвіконники «Данке»  Львів доступні для вас вже з порізкою під розміри, максимум за 3 робочі дні.
Гарантія на підвіконники «Данке»  надається виробництвом терміном на 10 років ( узор, стійкість поверхні та відсутність вздуття плівки) за умови використання за призначенням, а саме, для внутрішнього оздоблення приміщень (не для зовнішнього використанння).
Великий асортимент бокових закінчень, які відповідають кольорам підвіконника а також наявність кутових з′єднань, які дозволяють змонтувати підвіконник під різними кутами, часто використовується в Г, П - образних лоджіях.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.