Підвіконники «Crystalit» (Україна).

Автор: admin-modern Опубліковано в : Новини Дата створення: 2016-03-28 Переглядів: 756 Коментар: 0
Підвіконники «Crystalit» (Україна).

Інноваційна концепція «Crystalit» 

Поєднання рівної глянцевої фактури і міцної поверхні підвіконня, покритої багатошаровою ультрасучасною плівкою з акрилових смол компанії «DTS» (Німеччина). Поверхня підвіконня стійка до впливу кислотовмісних і хімічних засобів для чищення, не вицвітає під впливом УФ променів. Підвіконня «Crystalit» має особливу високоміцну структуру стінок і ребер жорсткості. Навіть візуально потужна структура «Crystalit» помітно відрізняє його від інших підвіконь масою і товщиною. Підвіконня серії «Crystalit» монтується на будь-яке вікно також легко і надійно як стандартне ПВХ підвіконня, позбавляючи Вас від додаткових витрат і труднощів, неминучих при установці підвіконня з каменю, дерева або ДСП.

Пропонуємо вам якісні підвіконники від відомих виробників.Підвіконня «Crystalit».
Інноваційна концепція «Crystalit» - це поєднання рівної глянцевої фактури і міцної поверхні підвіконня, покритої багатошаровою ультрасучасною плівкою з акрилових смол компанії «DTS» (Німеччина). Поверхня підвіконня стійка до впливу кислотовмісних і хімічних засобів для чищення, не вицвітає під впливом УФ променів. Підвіконня «Crystalit» має особливу високоміцну структуру стінок і ребер жорсткості. Навіть візуально потужна структура «Crystalit» помітно відрізняє його від інших підвіконь масою і товщиною. Підвіконня серії «Crystalit» монтується на будь-яке вікно також легко і надійно як стандартне ПВХ підвіконня, позбавляючи Вас від додаткових витрат і труднощів, неминучих при установці підвіконня з каменю, дерева або ДСП.
Структура.
Підвіконня «Crystalit» має оригінальну високоміцну структуру, розроблену європейськими фахівцями.
Декоративне покриття.
Підвіконня «Crystalit» ламінується новим видом захисно-декоративної плівки «Elesgo», виробленої компанією «DTS» ( Німеччина ).
Плівка «Elesgo» має структуру "пирога". Цей багатошаровий матеріал в основі своїй має папір, просочений прозорим акрилом, причому на різних стадіях виробництва ці шари спресовуються один з одним під впливом електронно-променевого пучка, і саме ця технологія забезпечує затвердіння полімерів без застосування тиску і високих температур. Завдяки унікальній технології виробництва, плівка «Elesgo» надає підвіконню унікальні споживчі властивості.

Теги:

Залишити коментар

Captcha


Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.