У наш час купити міжкімнатні двері не складе особливих труднощів, ринок переповнений пропозиціями на будь-який смак, колір, якість виконання і гаманець. Прихильник ви традиційного класичного стилю в інтер'єрі або ваш вибір хай-тек - до ваших послуг величезна різноманітність інтер'єрних рішень, покликаних задовольнити будь-які смаки і враховують всі особливості вашого дизайну.

Двері міжкімнатні від компанії «Ваш Стиль» Львів, це професійний рівень виробництва,продукція різноманітного дизайну і стилю,яка задовольнить запити і потреби будь-якого споживача. Двері виробництва «Ваш Стиль».
Міжкімнатні двері «Ваш Стиль» двері з натурального дерева різних порід, а також шпоновані міжкімнатні двері, що імітують найекзотичніші сорти деревини. Двері міжкімнатні дерев'яні - це екологічний і натуральний продукт високих технологій, які виготовляється із застосуванням сучасних технологій і матеріалів на обладнанні європейської якості. Будь-який покупець зможе швидко підібрати підходящу модель під свій стиль інтер'єру, використовуючи наш простий і інтуїтивний інтерфейс магазину.

Наш каталог оснащений повною інформацією про товар, детальний опис і його фотографії. При будь-яких труднощях професійні консультанти допоможуть вам з правильним вибором такого товару, як дерев'яні та шпоновані двері Львів.

Якщо ви виберете нас в якості партнера, ви отримаєте повну і максимальну гарантію на будь-яку продукцію, а також будете впевнені в:

- довговічності продукції;
- стійкості геометрії дверних конструкцій;
- використанні виключно натуральних матеріалів;
- максимальному асортименті, типу фактури, забарвленні, дизайн-виконанні;
- в нас адекватна цінова політика.


У виробництві дверей використовуються натуральні матеріали: деревина хвойних порід, шпон дуба і т.д. Шпон дуба забарвлюється сертифікованими лакофарбовими матеріалами: «Backer Acroma» (Швеція), «Milesi» (Італія), «FEYCO» (Швейцарія), «Геліос» (Словаччина), що забезпечує їх безпеку в експлуатації.
Міжкімнатні двері «Ваш Стиль» будуть довгі роки радувати вас і ваших близьких, створюючи атмосферу затишку і комфорту в будинку.


 

Шпоновані двері ТМ «Ваш Стиль» (Україна)

Ця категорія порожня.

Європейська якість

За доступну ціну.

Кредит на весь асортимент

За деталями звертайтесь до менеджера.